Genel Ticaret

Anasayfa » Genel Ticaret

Genel Ticari Faaliyetlerimiz


Çeşitli mal ve hizmetlerin alım-satımını kapsamaktadır. Teknolojinin getirmiş olduğu hızlı değişimleri yerinde takip eden ekibimiz piyasada oluşan ihtiyaçları ve talepleri gerek yurtiçinden gerek ise yurt dışından hızla temin ederek ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

Devre 93 olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesi prensibi ile hareket etmekte ve ticaretin genel etik kurallarına uygun şekilde hareket etmeye özen göstermekteyiz.

Talep ve ihtiyaçları önceden görebilen tecrübeli yönetim ve çalışan kadrosu ile ihtiyaç duyulan ham madde, ara ürün ve ürünleri tam zamanında istenilen kalitede piyasaya  temin etmekteyiz.

Gerek yurt içinden gerek yurt dışından üreticilerimizden gere yurt dışındaki satıcılar ile yapmış olduğumuz işbirliği ve çözüm ortaklılıkları ile ticari faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

ticaret

Ticari Faaliyetler Yol Haritamız


Pazar Araştırması : Firmamız taleplerin oluştuğu sektörlerde pazar araştırması yaparak , talep, rekabet, müşteri profili gibi faktörleri titizlikle belirlemektedir.

İş Planı Hazırlama: Ticaretini yapacağımız alanlada İyi bir iş planı oluşturup hızla harekete geçmekteyiz . İş planımız, hedeflerimizi , maliyetleri ve gelir projeksiyonlarını içermektedir. Bu sayede mümkün olan en avantajlı şekilde ticari ilişkilerimize yön vermekteyiz.

Tedarik Zinciri Kurma: Mal veya hizmet sağlamak için tedarikçiler bulmakta. Kaliteli ve güvenilir tedarikçilerle uzun vadeli ilişkiler kurmaya gayret göstermekteyiz.

Satış ve Pazarlama Stratejileri Oluşturma :Ürün veya hizmetlerimizi pazarlamak için hem klasik stratejiler  hem de modern stratejiler geliştirerek. Satış kanallarımızı  etkin bir şekilde belirlemekteyiz. Müşterilerimize ulaşmak için reklam, sosyal medya, dijital pazarlama gibi yöntemleri de etkili şekilde kullanmaktayız